אודות

Home/אודות
אודות 2017-05-17T10:50:09+00:00

'יריב אלראי' הינו עסק בוטיק לבניה קלה ומתקדמת אשר קיים 16 שנים, נמצא בעמק הירדן ומספק שירותי תכנון, עיצוב ובניה בסטנדרט גבוה מאד ללקוחות מהמגזר הפרטי והמוסדי באזור הצפון והמרכז.

משום אופיו הייחודי של העסק, אשר נותן את כל כולו בפרויקט עד לסיומו (ואינו 'מתפזר' לפרויקטים אחרים) מתאפשרת איכות ביצוע גבוהה של עבודות מורכבות המתקיימת בצורה ישירה על ידי יריב וצוותו בשטח.

חשוב לנו לשמר את המוניטין והמותג ולספק את רמת הביצוע לה התחייבנו כלפי כל לקוח ולקוח, על כן איננו עובדים עם קבלני משנה וצוותים חיצוניים אלא מבצעים את העבודה בעצמנו.

כל פרויקט מתוזמן היטב ומקודם בשטח בצורה יעילה תוך הקפדה מרבית על טיב הביצוע, עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו (ואף קודם לכן..) ומתן שירות מסור ונעים כחלק מהאחריות הניתנת.

עבודותינו כוללות בנית בתי עץ, מבנים, צימרים, מחסנים, פרגולות ומרפסות, דקים ורצפות גלריה, גדרות, שערים ועבודות עץ ייחודיות בסגנון כפרי או מודרני על פי דרישות הלקוחות.

ברשותנו מאגר רחב של לקוחות מרוצים ומערכות קשרים ארוכות טווח עם לקוחות חוזרים המעוניינים בשירותים ובפרויקטים נוספים עם השנים, בין הפרויקטים אפשר למצוא את חמת גדר, נמל ת"א, בית ספר בעמק יזרעאל, חברת דגניה סיליקון ועוד.

למידע נוסף והזמנות התקשרו אלינו 052-2898582

  • הקפדה מירבית על טיב הביצוע
  • עמידה בלוחות זמנים
  • אמינות
  • שירות מסור ונעים
  • אחריות

לקוחות ממליצים