פרוייקטים נוספים

Home/פרוייקטים נוספים
פרוייקטים נוספים 2019-12-04T13:54:02+00:00

מרפסות עץ

כל בית צריך מרפסת המהווה מקום לשהות בו בכיף, לבלות ולארח.

אם נקים מרפסת מעץ נרוויח מקום עם אווירה מיוחדת (עוד לפני הרהיטים והעציצים)- שהרי מרכיביה השונים (דק, פרגולה ומעקה) תורמים ליופיו ולמראהו של הבית.

הדק יכול להיות עשוי עץ אורן, איפאה או כל סוג עץ אחר בו תבחרו.

הגג/ הקירוי יבנה בהתאם למראה אותו אנו אוהבים וייצבע בהתאם לאפקט האור אותו נרצה ליצור- הוא יוכל להיות עשוי מקנים טבעיים (ערבה, במבוק) או מעץ.

גובהו של המעקה תלוי באם המרפסת הינה בגובה ואז ישמש לצורכי בטיחות או אם היא בקומת קרקע ואז תפקידו הוא בעיקר לתחום, ליצור אווירה ולהגדיר את הכניסה ואת חלל המרפסת.

בתי עץ לילדים

לא לכל אחד יש עץ בוגר וחזק בחצר עליו יכולים לבנות ילדיו בית עץ כמו בילדותנו, כך שברוב המקרים בית העץ ייבנה פשוט בגינה- על הקרקע או בגובה.

בית העץ בחצר מהווה פינה פרטית לילדים, מקום לשהות ולארח את חבריהם בעצמאות (כמעט) מלאה.

בית מעץ לרוב יהיה עשוי עץ אורן וייבנה או בצורה ישירה על הקרקע או מעט גבוה ממנה עם סולם קטן ומעקה.

להשלמת החוויה, אפשר להכניס שולחן וכסאות קטנטנים, לקשט אותו ולאבזרו באמצעות משחקים בהם הילד/הילדה אוהבים לשחק.

תוספות בניה

מגיע שלב בחיינו בו אנו רוצים (לעיתים נאלצים) להרחיב ולהגדיל את שטח את הבית- בין אם חדר אחד ובין אם יחידת דיור ממש הכוללת חדר, מקלחת ושירותים.

בהרבה מהמקרים, נבחר לעשות זאת באמצעות בניה קלה שהינה מהירה, נקיה ומבודדת יותר.

היות ותהליך אורך זמן (בין חודש ל- 3 חודשים בהתאם לגודל התוספת) יש להקפיד להקים את החדר/ יחידה בצורה יעילה, מבלי לפגוע בסביבת המחיה הקיימת בה מתגורר הלקוח תוך שימת לב לניקיון האתר, שלמות החצר וצמצום ההפרעה לכלל הסובבים.

בניה בעץ הינה כמעט תמיד שיטה שנבחנת על ידי אלה הנדרשים לשינוי בביתם ושוקלים לעשות זאת באמצעות בניה קלה, היות ומעבר ליתרונות הרשומים בפסקה הקודמת, החומרים בשיטה זו גם יוצרים אופי, אווירה ומראה מיוחדים הן כלפי חוץ והן כלפי פנים.

שירותים נוספים שאנו מספקים:

  • מרפסות עץ
  • בתי עץ לילדים
  • תוספות בנייה
  • גדרות עץ